Choď na obsah Choď na menu
 


Zúfalé manželky - o seriály

18. 7. 2008

Zúfalé manželky

Obrázok

Originálny názov:Desperate Housewives

Slovenský názov:Zúfalé manželky

Zem výroby:USA

Rok výroby:2004 - 2006

Typ seriálu:Komédia,dráma,

mysteriózny,romantický 

Dížka filmu:45min.

Počet sérii:4série

Seriál začína, keď sa Mary Alice Youngová rozhodne opustiť svoj perfektný dom v najkrajšej časti predmestia a vôbec ukončiť to všetko. Teraz nás berie do života svojej rodiny, svojich priateľov a susedov, komentujúc to všetko tak, ako to sama vidí zhora.

Okruh jej priateľok na Wisteria Lane zahŕňa Susan Mayerovú, rozvedenú mamu bez priateľa, ktorá kvôli láske zachádza až do krajností; Lynette Scavovú, ktorá bojuje svoju bitku so zvládnutím vychovávania svojich hyperaktívnych detí; Bree Van de Kampovú, ženu s problémami, ktorej cieľom je ostať v očiach ostatných stále perfektná; Gabrielle Solisovú, bývalú modelku so všetkým, čo kedy chcela - s bohatým mužom a veľkým domom a Edie Brittovú, voľne zmýšľajúcu odborníčku na nehnuteľnosti, milujúcu život, ktorý tak-trochu vyvádza ostatných z miery.

Potom sú tu samozrejme muži: Mike Delfino, inštalatér, ktorý si získava srdce Susan; Lynettin zbožňovaný manžel Tom; Gabriellin manžel Carlos, s ktorým jej to klape len ohľadom peňazí; záhradník John, ktorý je pre lásku ochotný byť aj tajným milencom a ovdovený manžel Mary Alice Paul, ktorý je na úteku pred svojou minulosťou.

Zo svojho výnimočne výhodného postavenia vidí teraz Mary Alice viac, ako keď bola nažive a je pripravená s nami zdieľať všetky lahodné tajomstvá, ktoré sa skrývajú za zatvorenými dverami na tomto zdanlivo perfektnom Americkom predmestí.

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

....

(zufalka :), 14. 11. 2009 10:59)

....miluji tenhle serial a všechno s nim spojeno ... nemužu se dočkat naa d´alší serii toho najlepšího serialuu jaky kdy byl natočen! MILUJI VAS !!!

chyba

(???, 16. 8. 2009 9:35)

o seriáli!!! nie o seriály!!!!