Choď na obsah Choď na menu
 


Herecké Obsadenie

18. 7. 2008

Herecké Obsadenie

Marcia Cross - Bree Van de Kamp

Shawn Pyfrom - Andrew Van de Kamp

Joy Lauren- Daniell Van de Kamp

Teri Hatcher - Susan Mayer

Andrea Bowen- Julie Mayer

Jamie Denton- Mike Delfino

Eva Longoria - Gabrielle Sollis

Ricardo Antonio Chavira - Carlos Solis

Felicity Huffman - Lynette Scavo

Doug Savant - Tom Scavo

Nicollette Sheridan - Edie Britt

Richard Burgi - Karl Mayer

Brenda Strong - Mary Alice Young

Steven Culp - Rex Van de Kamp

Kyle Maclachlan - Orson Hodge

Dougray Scott - Ian Hainsworth

Mark Moses - Paul Young

Alfre Woodard - Betty Applewhite

Roger Bart - George Williams

Josh Henderson - Austin McCann

John Rowland - Jesse Metcalfe

Cody Kasch - Zach Young

Ryan Carnes - Justin

Info o postavách v seriály

Bree Van de Kamp

Bree Van de Kampová je veľmi zarytá perfekcionistka. Nikdy neodchádza z domu, pokiaľ neuprace posteľ. Túto silnú katolíčku a republikánku snáď najlepšie charakterizuje jedno slovo: dokonalá. Aspoň tak na svoje okolie pôsobí. Jej priatelia a rodina však vedia, že vnútri je to žena, ktorá robí chybí, ako všetci ostatní.

Susan Mayer

Susan Mayerová je rozvedená štyridsiatnička, ktorá žije so svojou 14-ročnou dcérou Julie. Jej romantické srdce si stále hľadá ďaľšiu veľkú lásku. Keďže píše a ilustruje detské knížky, ostáva na Wisteria Lane väčšinu času, preto je pre ňu ľahké nespustiť oči zo suseda fešáka Mikea Delfina.

Gabrielle Solis

Gabrielle Solisová je najmladšia z žien v domácnosti na Wisteria Lane. Svoje začiatky strávila zúfalým úsilým stať sa skvelou modelkou v New Yorku, kde stretla svojho manžela Carlosa. Vykašľala sa na svoj vzrušujúci život, pretože vedela, že Carlos jej bude schopný dať všetko, po čom túžila: prekrásny dom, tie najlepšie dovolenky a bezodný bankový účet. Po nasťahovaní sa na predmestie si Gabrielle uvedomila, že možno túžila po nesprávnych veciach. Keď Carlos začal tráviť veľa času v kancelárii, Gabriellin život sa stal rýchlo nudný, preto si začala nezákonnú aférku so svojím pekným, neplnoletým záhradníkom Johnom. Teraz bojuje za to, aby sa o jej pomere s Johnom nik nedozvedel.

Lynette Scavo

Lynette bola kedysi známa ako múdra ženy vo vyššom postavení. Jej pracovná sila zahŕňala schopnosť úspešne dokončiť akúkoľvek úlohu, avšak tie časy pominuli, keď sa spolu s manželom Tomom rozhodla mať deti. Vzdala sa sveta práce a už šiesty rok je mamou dvojičiek, 5-ročného syna a malej dcérenky. Čoskoro sa stala známou ako matka zrejme tých najneposlušnejších detí, aké sa kedy narodili.

Edie Britt

Edie Brittová je v susedctve známa ako fľandra a je na to hrdá. Kvôli svojej legendárnej dobyvačnosti sa odcudzila ostatným ženám z Wisteria Lane. Ako agentka s nehnuteľnosťami pozná všetkých prichádzajúcich a odchádzajúcich ľudí Wisteria Lane.

Mary Alice Young

Mary Alice Youngová viedla zdanlivo bezchybný život na predmestí. Do jej rodiny patril milujúci manžel Paul a syn Zach. Jedného dňa sa však Mary Alice zastrelila revolverom a jej telo objavila susedka Martha Huberová.
Mary Alice Youngová je aj po svojej smrti dôležitou postavou, pretože plní úlohu rozprávačky, ktorá teraz vidí aj to, čo sa na Wisteria Lane deje za zatvorenými dverami.
Znepokojenie jej najbližších kamarátok Susan, Lynette, Bree a Gabrielle sa len prehĺbilo, keď po pohrebe v jej veciach náhodne objavili lístok s textom "Viem, čo si urobila; je mi z toho zle; budem hovoriť," ktorý jej prišiel v deň jej samovraždy. Netrvá dlho a tajomstvo Mary Alice sa začína postupne odkrývať...

Betty Applewhit

Betty pôvodne bývala v Chicagu, kde profesionálne hrala na klavír. Je starostlivou, spravodlivou a niekedy až brutálne trestajúcou matkou.

Rex Van de Kamp

Rex je povolaním lekár a manžel Bree, s ktorou chodil už na strednej.
Majú dve deti: Andrewa a Danielle. V niektorých chvíľach s nimi Rex zdieľa nepochopenie Bree.
Rex pije sójové mlieko, má pokrk Breeiných špecialít a má jedno tajomstvo, ktoré odmietol prezradiť, no ako všetky ostatné záhady vyjde čoskoro napovrch...

Mike Delfino

Na Wisteria Lane sa nasťahoval po smrti Mary Alice a všetci sú presvedčení že je inštalatár.Nikto nevie,že má doma ukryté balíčky peňazí,zbraň a podrobnú mapku ulice.Keďže je pekný a na ulici bývajú hneď dve nezadané ženy,začína sa boj medzi Susan Mayerovou a Edie Brittovou .Mike sa však rozhodne pre Susan.K Mikovým záľubám patrí chodenie do kina a jeho pes Bongo,o ktorého sa ostal starať po smrti jeho priateľky skorou mal aj dieť lenže on o tom nevedel až po čase sa to dozvedel že syn Paula a Mary Alice je naozj jeho syn Zach.

Tom Scavo

Tom Scavo má so svojou ženou Lynette štyri deti. Po narodení svojich prvých potomkov ostal pracovať v oblasti reklamy a živiť rodinu. Teraz je celé dni v práci alebo na služobných cestách a s rodinou trávi menej času, akoby možno bolo správne.

Napriek tomu, že o neposlušné deti sa musí starať takmer výhradne Lynette, Tom sa snaží pomôcť v každej príležitosti. Tiež ho pokojne môžeme zaradiť do kategórie citlivých manželov, pretože robí všetko pre to, aby bola Lynette šťastná, vždy sa rád porozpráva, avšak hádkam sa snaží vyhýbať, zrejme len nechce ublížiť svojej žene.

Carlos Solis

Aj napriek tomu, že jeho otec pil, a Carlos preto nemal príliš radostné detstvo, stal sa z neho úspešný finančný poradca. Možno aj vďaka jeho matke Juanite, ktorá sa zaprisahala chrániť svojho syna pred všetkým.

Paul Young

Paul je vdovcom po Mary Alice Youngovej, ktorá spáchala samovraždu. Má s ňou jedného syna Zacha aj keď to vlastne není ich syn pretože ho ukradli priatelke Mika Delfina a Mary Alice ju zabila a rozkrájala na kúsky a spolu s Paulom kúsky jej tela ukrily do debničky a hodili do jazera.

Victor Lang

Bohatý, 40-ročný, rozvedený muž, ktorý si trúfa obsadiť miesto starostu Fairview.

Karl Mayer

Karl Mayer je bývalým manželom Susan Mayerovej, s ktorou sa kedysi nasťahoval na Wisteria Lane spolu so svojou dcérou Julie. Susan opustil, aby mohol žiť so svojou sekretárkou Brandi.

Julie Mayer

Julie je dcérou rozvedených rodičov: Susan a Karla Mayerových. Býva so svojou mamou na Wisteria Lane. Julie sa počas rozvodu stala psychickou oporou Susan, aj napriek tomu, že má teraz 14 rokov. Odvtedy radí svojej mame takmer vo všetkom a veľa krát sa s ňou rozpráva o veciach, ktoré by väčšina dievčat v jej veku nepochopila.
Julie je jednoducho dcéra na pohľadanie. V škole sa učí na samé jednotky, svoju mamu vždy podrží, pomáha s domácimi prácami a k ostatným sa správa slušne. Jej kamarátstvo so Zachom Youngom však začne Susan prekážať, pretože je presvedčená, že Zach je nebezpečný.

Andrew Van de Kamp

Andrew je syn Bree a Rexa Van de Kampových. K jeho koníčkom patrí napríklad plávanie a ku kamarátom zo školy aj záhradník John.

Danielle Van de Kamp

Je tiež dcérou Bree a Rexa Van de Kampových.V najhorších chvíľach stojí za svojím bratom Andrewom , s ktorým celkom dobre vychádza.Jej postoj k životu a k rodine veľmi dobre charakterizuje jej odpoveď na otázku, či by chcela bývať s otcom, či s mamou."Je mi to jedno, len aby som mala vlastnú kúpeľňu. 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.