Choď na obsah Choď na menu
 


Domy na Wisteria Lane

18. 7. 2008

Domy na Wisteria Lane

Mike Delfino

Obrázok Mike je nový obyvateľ,ktorý sa prisťahuje v prvej časťi seriálu.taktiež aj on má mnoho tajomstiev,ktoré čakajú na to,kým ich susedia odhalia.Mike býva so svojím psom Bongem.

 

 

___________________________________________________

Carlos a Gabriell Solisovi

Obrázok Na druhej strane ulice žijú Solisovi.Prisťahovali sa v roku 2002,Ich dom má obrovskú záhradu s bazénom,aj keď zadná časť záhrady sa v seriále objavuje len zriedka.John Rowland pracuje od začiatku seriálu ako záhradník u Solisových,neskôr prevezme jeho prácu na krátko jeho spolubývajúci Justin.

_________________________________________________________

Susan a Julie Mayerovi

Obrázok Susan Mayer a jej dcéra žijú na ulici Wisteria Lane už od roku 1995.Do rozvodu býval snimi ešte Karl.Neskôr tento dom zhorel pretože ho Edie Britt podpálila a potom Susan a jej dcéra krátko bývali v karavane a potom jej Karl kúpil nový dom taktiež na ulici Wisteria Lane.

____________________________________________________________

Rodina Van de Kampových

Obrázok Bree a Rex Van de Kampovi tu bývajú spoločne so svojími deťmi Andruem a Daniell.V dome čílo 4359vo veľmi čistom,upratanom,človek môže povedať až "Sterilizovanom" prostredí.Okolo domu je vždy pekne pokosený trávnik, o ktorý sa stará Bree.Po Rexovej smrti sa Bree vidala za Orsona Hodga a bývali v tomto dome.

_____________________________________________________________

Dom Scavových

Obrázok Susedia Susan a Julie Mayerových sú Lynette a Tom Scavovi a ich štyrmi deťmi (dvojčatami Porterem a Pretonom,o rok mladším Parkrem a ročnou dcérou Daisy.Bývajú tu od roku 1999.

 

________________________________________________________________

 

Rodinka Youngových

Obrázok Hneď vedľa rodinky Van de Kampových býva rodina Youngových.Paul,Mary-Alice a ich syn Zach.Prisťahovali sa v roku 1992.Po jej smrti sa v dome ocitli Paul a Zach sami a schú dom predať.

 

_____________________________________________________________

 

Dom Edie Britt

Edie Britt býva po zhorení svojho domu u Marty,ale v 8 diely sa presťahuje.Po smrti Marty sa do domu presťahuje jej sestra Feliciti Tillman,ktorá vystupuje ako veľmi záhadná osoba.Dom Edie Britt hneď v prvom diely zhorí.Začne si preto stavať nový dom na rovnakom mieste,hneď vedla roniny Scavových.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.