Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvá Palm Springs - o serály

18. 8. 2008

Tajomstvá Palm Springs

Obrázok

Originálny názov:Hidden Palms

Slovenský názov:Tajomstvá Palm Springs

Zem výroby:USA

Rok výroby:2007

Typ seriálu:Záhada

DÍžka 1.časti:41 min.

Obsah

John Miller býval slušným chlapcom s dobrými známkami až do večera, keď sa pred jeho očami zavraždil jeho vlastný otec. Zničený touto tragédiou sa utápal v alkohole a drogách. Teraz, po odvykacej liečbe, sa nasťahoval so svojou mamou a jej novým manželom do mestečka Palm Springs, kde sa rozhodli začať odznova. John so svojou matkou nevychádza práve najlepšie, a to kvôli jej novému manželovi. Dáva jej za vinu otcovu smrť.

John zistí, že Palm Springs nie je také krásne mestečko s jeho golfovými ihriskami, vidieckymi klubmi a milými ľuďmi ako sa zdá. Hneď v prvú noc stretne svojho suseda, Cliffa, ktorý svoju temnú stránku zakrýva neodolateľným šarmom. John sa od Cliffa dozvie, že jeho najlepší priateľ, Eddie, ktorý predtým žil v Johnovom dome, zomrel pri nejakej záhadnej nehode, ale veľmi o tom hovoriť nechce, akoby niečo tajil.
Zdá sa, že Eddieho smrť poznačila každého, koho John stretne - hlavne krásnu Gretu Matthews, ktorá Johna fascinuje odkedy ju po prvýkrát stretol. S Johnom sa zblíži, ale aj tak s ním odmieta hovoriť o Eddieho smrti.

Hidden Palms trošku pripomínajú seriál Veronicu Mars a mestečko Neptune - naoko dokonalé mesto, no so strašným tajomstvom, o ktorom nikto nechce hovoriť. Eddieho smrť a tajomno okolo nej sa zdá, nebudú jediným špinavým tajomstvom v tomto mestečku. Na prvý pohľad príjemný Cliff, ktorý sa snaží utajiť svoju skrytú agresivitu (?) a jeho matka Tess, posadnutá plastickými operáciami, či krásna, ale záhadná Greta a plachá nadaná Liza, ktorá takmer podpálila garáž pri chemickom experimente tvoria hlavné obsadenie seriálu, ktorý by si mal získať každého, kto má rád záhady na spôsob seriálov Veronica Mars či Zúfalé manželky. Rôzne charaktery, ich tajomstvá, Johnova minulosť a nanajvýš podivná smrť Eddieho sľubujú zaujímavý sled a vývoj udalostí.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.