Choď na obsah Choď na menu
 


Rozhovor - Dawn

28. 7. 2008

Obrázok Predtým ako si začala hrať si sa venovala mnohým druhom tanca (tap, jazz, hip hop, balet a cheerleading (ta čo povzbudzuje na zápasoch ehm roztlieskavačka??:D) Ktorý štýl je tvoj obľúbený?

 

Je veľmi ťažké vybrať si len jeden štýl, ale milujem tap, jazz a divadelný tanec.

Aký je tvoj najväčší úspech v kariére herečky doteraz?

Určite Beyond the break. Hrala som už dosť komerčných a hosťujúcich postáv vo filmoch, ale toto je prvá práca, v ktorej patrím medzi hlavných.

Aká bola tvoja prvá reakcia keď si zistila, že budeš hrať jednu z hlavných postáv v seriáli, ktorý sleduje 8 miliónov domácností?

Keď som prvýkrát počula, že zo stoviek dievčat som túto úlohu získala práve ja, začala som plakať. Slzy radosti, pocitu úľavy. Bola som nadšená!!

Vedela si surfovať aj predtým? Ak nie, bolo veľmi náročné naučiť sa to v takom krátkom čase?

Nie, nevedela som surfovať pred natáčaním. Vyrástla som na veľkom jazere v Kanade a to je obrovský rozdiel medzi jazerom a oceánom. Mala som nejaké hodiny predtým ako sme odleteli na Havaj v Benátkach. Bolo to ohromujúce, ale ja som vždy mala rada výzvy. Výrazne som sa zlepšila a začala si rozumieť s morom na Havaji. Bolo to vzrušujúce!! Kedy sa naučíš surfovať a ešte ti za to platia?

Čo máš najradšej na Dawn (postava, ktorú hrá)?

Milujem na nej jej silnú osobnosť a spôsob akým získa kontrolu nad akoukoľvek situáciou. Je veľmi odlišná odo mňa práve v týchto veciach. Je to úžasné hrať ju pred kamerou.

Tvorcovia začali dávať Dawn dokopy s ďalšou postavou Shoe (Jason Tam). Je tu nejaká šanca, že sa stanú oficiálnym párom?

Nemôžem prezradiť, ale je to medzi nimi viac a viac zaujímavejšie..budete si to musiet pozriet.

Keby si mohla byť niektorou inou postavou v Beyond the break, ktorú by si si vybrala a prečo?

Bola by som Lacey. Lacey je veľmi odlišná od Dawn takže by to bolo aj pre fanúšikov zaujímavé vidieť ma v inom svetle.

Aká je spolupráca s ostatnými v seriáli?

Som veľmi štastná, že máme takých dobrých ľudí všade okolo seba. Je náročné filmovať ďaleko od domova. Bez rodiny, priateľov... Je dôležité vytvoriť si domov mimo domova. To je to čo to bolo – obsadenie, posádka – všetci boli úžasní a priateľskí.

Ako sa cítiš keď ťa ľudia spoznávajú na ulici?

Je to bláznivé a tak nereálne! Som taká šťastná.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.