Choď na obsah Choď na menu
 


90210 Nová generácia info

7. 5. 2010

Beverly Hills 90210 Nová generácia

 

Obrázok

 

Originálny názov: 90210 New generation

Slovenský názov: 90210 Nová generácia

Rok výroby: 2008

Zem výroby: USA

Žáner: Komédia, Dráma, Romantika

Série: 3 série

 


Obsah

Harry Wilson (Rob Estes), nový riaditeľ strednej školy v Beverly Hills, sa vracia z Kansasu na miesto, kde vyrastal ako dieťa, s jeho ženou Debbie (Lori Loughlin), dcérou Annie (Shenae Grimes) a adoptívnym synom Dixonom (Tristan Wilds). Vrátil sa, aby sa postaral o svoju matku, bývalú televíznu hviezdu Tabithu Wilson (Jessica Walter).

Na strednú školu West Beverly prichádzajú aj Annie a Dixonov priateľ Ethan (Dustin Milligan), hviezdny lakrosový hráč, ktorého stretli pred rokom v lete, Naomi (AnnaLynne McCor) bohatá dievčina, ktorá sa sústreďuje jedine na párty "Sladkých 16", Silver (Jessica Stroup), ľahkomyseľné dievča, ktorá bude neskôr Annie očierňovať na blogoch a Navid (Michael Steger), redaktor novín Blaze.

Dixon urobí na svojich rovesníkov dojem, keď sa snaží dostať do lakrosového družstva, ale má čo robiť so žiarlivými hráčmi, ktorých pred jeho zblamovaním nič nezastaví. Annie zmešká konkurz do jarného muzikálu, stretáva sa však s hlavným hercom muzikálu Tyom (Adam Gregory), jedným z najpopulárnejších žiakov školy. Tyo na ňu urobí dojem, keď ju vezme na večeru svojim súkromným lietadlom do San Francisca, no Annie sa o svojich plánoch zabudne zmieniť pred rodičmi.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

90210

(LLLLLL, 16. 2. 2011 16:16)

Toto je ten ulne najuzasnejsi a najlepsi serial na svete :D

Re: 90210

(JA, 15. 8. 2012 12:11)

tak tomu ver :)) je aj 2. séria?